Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/39261/virtual/www/subdom/cs/templates/wlashtyb/functions.php on line 593

1. Zadání projektu - Nejprve je nutné mě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a oznámit, že máte o webové stránky zájem. Poté se můžeme domluvit na osobní schůzce, skype konferenci, či zaslání zadání projektu na e-mail (záleží na složitosti zakázky).

2. Analýza - V tomto kroku rozeberu zadání a pokusím se navrhnout konkrétní řešení a strukturu, která by mohla napomoci k většímu úspěchu celého projektu.

3. Grafický návrh - Vytvoření grafického návrhu webu, který je následně poslán ke schválení klientovi a případně poupraven.

4. Zhotovení webu - Jde o samotné zhotovení webových stránek po technické stránce..

5. Test funkčnosti - Jakmile jsou webové stránky hotovy, jsou podrobeny testování ve všech běžně využívaných webových prohlížečích za účelem minimalizace možnosti výskutu chyby v ostrém provozu.

6. Výběr domény a Webhostingu - Zde je nutné nalézt dostupnou doménu dle vašeho výběru a webhosting splňující vaše nároky.

7. Spuštění - Vytvořené webové stránky nahraji na webový server. Mimo jiné dále nabízím zaškolení v práci s redakčním systémem.

Kolik mě budou webové stránky stát?

Cena webových stránek je přímo úměrná požadavkům na jejich funkčnost. Pro zjištění celkové ceny pro váš projekt navštivte můj ceník.